Schunk Intec – upínací technika a uchopovací systémy

Vyzkoušejte vzájemnou synergii našich produktů

Hledejte pro svou výrobu vždy jen to nejlepší. Naše společnost je předním světovým specialistou na upínací techniku a uchopovací systémy. Pro zákazníky hledáme optimální řešení a nebojíme se nových technologických výzev.

  • Tuřanka 1222/115
  • Brno - Slatina
  • 627 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Firma SCHUNK se zabývá výrobou a prodejem upínací techniky a uchopovacích systémů. V tomto odvětví patříme ke světové špičce a nabízíme Vám produkty od nejmenších paralelních chapadel až po největší program upínacích čelistí. Vyzkoušejte vzájemnou synergii našich produktů.

Naši zákazníci profitují z inovací rodinného podniku, z odborných znalostí, zkušeností a týmového ducha 2000 spolupracovníků.

Využijte plně potenciál Vašeho stroje s rozsáhlým sortimentem výrobků firmy SCHUNK.

Jsme přední expert na upínací technologie a uchopovací systémy, odhalíme a využijeme potenciál Vašich strojů a výrobních procesů. Snižte provozní náklady spojením přesného, flexibilního obrábění obrobků a dynamické automatizace výroby.

Od tradice k celosvětovému lídrovi

Jsme společnost se 70letou tradicí výroby. Na začátku byla jen malá dílna zakladatele společnosti Friedricha Schunka. S postupným vývojem si začíná původem německá rodinná firma podmaňovat evropský trh a nakonec začíná působit po celém světě. V současnosti tak patří k lídrům v oblasti upínací techniky a uchopovacích systémů. Naše filozofie se však od založení firmy nezměnila. Proto jsou naše výrobky stále zárukou kvality a spolehlivosti.

Upínací technika

Výraznou část naší produkce tvoří systémy upínání nástrojů. Udržujeme širokou nabídku nejrůznějších produktů z této oblasti, v níž jistě naleznete řešení vhodné pro vaše technologické podmínky. Dále Vám nabízíme upínací čelisti, sklíčidla, systémy stacionárního upínání, magnetické desky a břemenové magnety. U všech našich produktů platí, že naše značka je garancí účinnosti a spolehlivosti.

Uchopovací systémy

Od začátku našeho podnikání sledujeme technologické trendy a předvídáme potřeby našich zákazníků. Naše poznatky pak přetváříme do unikátních produktů a tím se stáváme průkopníky v oblasti upínání a automatizace. Proto v naší produkci naleznete také uchopovací a lineární moduly, otočné jednotky a celou škálu příslušenství pro roboty. Nebráníme se ani komplexním,speciálním řešením, navrženým přesně dle Vašich požadavků.

Efektivní „vychytávky“ pro silové svěráky

Kompetentní lídr v oblasti upínací techniky a uchopovacích systémů SCHUNK rozšířil svou řadu silových svěráků TANDEM KSP plus o 2 „vychytávky“ pro zvýšení efektivity.

S rychlovýměnným systémem čelistí BWM proběhne výměna upínacích čelistí bez ohledu na montážní polohu za méně než 30 sekund. Opakovatelná přesnost výměny je 0,02 mm. Základní a výměnná čelist jsou mechanicky spojené, vnější rozměry zůstávají nezměněné. Pružinový mechanismus zajišťuje, že výměnná čelist při odemknutí nevypadne. Blokovací mechanismus lze ovládat libovolně ze všech stran, je odolný vůči prachu, bezúdržbový, extrémně rychlý, může být také použitý ve stísněných prostorách bez jakéhokoliv omezení. Ovládání s lehkým chodem zajišťuje snadnou obsluhu. Výměnné čelisti mohou být vybaveny standardními upínacími vložkami z celosvětově největšího programu standardních upínacích čelistí. Dále lze využít výměnné čelisti pro specifické obrobky. Rychlovýměnný systém nabízí všechny svěráky TANDEM KSP ve velikostech 100, 160 a 250.

Rychlovýměnný systém čelistí BWM minimalizuje přípravné časy na svěráku TANDEM KSP plus na méně než 30 sekund.

Druhou inovací je možnost monitorování zdvihu čelisti pomocí indukčních senzorů. Pro vnitřní i vnější upnutí lze libovolně nastavit pozici „otevřeno“ nebo „zavřeno“ pro každou základní čelist. Vlastní indikaci polohy obstarávají dva indukční senzory, které jsou zabudované ve speciální drážce na těle svěráku. Celý systém je uzavřený a tím zvláště odolný proti znečištění. Signál může být zpracován přímo v řídicí jednotce , tím lze svěrák jednoduše integrovat do stávající konfigurace stroje.

Monitorování zdvihu zvyšuje při automatickém zakládání do stroje flexibilitu i stabilitu výroby.

V rámci role správce osobních údajů se společnost SCHUNK Intec s.r.o. s platností od 25. května 2018 zavazuje k dodržování ustanovení „Zpracování osobních údajů; GDPR“ dle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU zákona č. 2016/679, o ochraně fyzických osob. Více o Vašich právech k přístupu dat k dispozici zde.

Otevírací doba

  • Po 8:0016:30
  • Út 8:0016:30
  • St 8:0016:30
  • Čt 8:0016:30
  • 8:0016:30
  • Máme právě otevřeno

Newsletter

Pokud chcete dostávat novinky e-mailem

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.